Eğitim Anlayışı

Eğitim Anlayışımız:

Çağdaş Çocuklar olarak çok iyi biliyoruz ki çocuklar eğlenerek öğrenirler.

Dünya genelinde yıllardır keşefdilmiş ve uygulanmakta olan eğitim akımlarının ( PYP, High Scope, Waldorf, Montessori, Reggio Emilia) sentezlenerek çağdaş ve dinamik çocuklara uygun olarak geliştirilmiş bir eğitim sistemiyle çocuklarımıza dokunuyoruz.

Her şey merakla ve keşfetme duygusuyla başlar. Bizim eğitim planlarımızdaki temel hedefimiz çocuklarımızın, merak edip keşfetme duygusunu canlı tutarak öğrenmelerini sağlamaktır.

Hedefimiz, çocuklarımızın yaş dönemi özelliklerine uygun olarak bilişsel, psiko-motor, dil, duygusal, sosyal, kişisel ve öz bakım gelişimlerini dikkate alarak hedef davranış ve kazanımlarına önem vererek eğitim sürecinin temellerini atmaktır.

Eğitimin-Okul aile iş birliği içerisinde sağlıklı ilerleyeceğine inanan eğitimciler olduğumuz için, eğitim planlarının günlük detaylarını içeren aylık planları velilerimizle 1 ay öncesinden paylaşıyoruz.

Öğretmen- veli iletişiminin düzenli devam etmesi için her çocuğumuz için ailesine internet üzerinden aktif takip için bir şifre veriyoruz. Bu program internet üzerinden açılabildiği gibi telefonlara uygulama olarakda yükleniyor. Bu sayede yeni casino siteleri
velilerimiz çocukları hakkında günlük tüm detaylardan telefonlarına gelen uyarı mesajı ile haberdar olabiliyorlar (Eğitim planları, yemek listeleri, gün içerisindeki gelişmelerin tamamı v.b.).